PRACOWNIK PRODUKCJI

Numer referencyjny
329/2024
Data dodania
17.05.2024
Data ważności
31.12.2024
Rodzaj oferty
Praca dodatkowa
Branża
Inne
Miejsce pracy
Lublin
Nazwa Firmy
WAŻKA MAGDALENA PIOTROWSKA
Profil firmy

produkcja mrożonek owocowo-warzywnych

Dane kontaktowe

email: rekrutacjawazka@wp.pl

tel: 791-563-083 tel 734-103-421

Prosimy o kontakt telefoniczny do godziny 16

Wymagania wobec kandydatek i kandydatów
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym,
  • gotowość do podjęcia pracy w temperaturze 3 stopni
  • aktualna książeczka sanepid lub orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych
Zakres zadań
  • wykonanie czynności sezonowych, dorywczych i pomocniczych,
  • formowanie oktobin, formowanie kartonów,
  • rozbieranie kontenerów z nadstawek metalowych, mycie i dezynfekcja,
  • wyładunek odpadów produkcyjnych do kontenera,
  • wyładunek odpadów z papieru i folii do kontenerów odbiorców firm utylizacyjnych,
  • mycie skrzynek i opakowań,
  • rozbrylanie towaru na terenie zakładu produkcyjnego
Oferowane warunki
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia,
  • stawka godzinowa 27,70 zł brutto/godzinę
Sposób aplikowania

cv lub telefonicznie